Одна одеситка поділилася у мережі цінним лайфхаком щодо підтримки температури холодильника при відключенні електрики.

Порада передбачає використання льоду, що скупчився в морозильній камері, помістивши в пластикові пляшки з водою або поліетиленові пакети.

У разі відключення електроенергії, ці заморожені продукти можна зручно розмістити на полицях холодильника, допомагаючи зберегти холод протягом тривалого періоду.

Додатково лайфхак пропонує на час відключення переносити продукти, що швидко псуються, на зразок сиру і масла в морозилку і не відкривати холодильник, щоб максимально зберегти температуру.

Цей простий, але ефективний метод допоможе захистити продукти, що зберігаються в холодильнику, під час непередбачених перебоїв в електропостачанні.

В умовах частих відключень електроенергії та проблем, з якими довелося зіткнутися під час кризи, загальний лайфхак від одеситки пропонує практичне рішення щодо збереження продуктів у холодильниках під час перебоїв з електрикою.

Використання заморожених предметів, таких як пластикові пляшки з водою або поліетиленові пакети, може діяти як імпровізовані льодові пакети, ефективно підтримуючи низьку температуру в холодильнику протягом тривалого часу.

Ця розумна і винахідлива порада може бути особливо корисною для людей, які стикаються з частими перебоями в подачі електроенергії, допомагаючи їм краще керувати запасами продовольства та зберігати їх у складних обставинах.

Читайте також:

Вазони доведеться викинути на смітник: які кімнатні квіти в жодному разі не можна підгодовувати до весни

Ви точно пошкодуєте, що не готували це раніше: рецепт рожевої капусти, яка тушкується з червоним вином

Урожай вас приємно здивує: хитрощі досвідчених дачників при вирощуванні розсади помідорів