Дрібна, але хитра моль здатна завдати серйозної шкоди вашому одязі.

Чи не раз дивувалися ви, виявивши в шафі улюблену шубу з дірками чи речі з лисицями? Саме це справа рук молі, яка, здається, виявила у вашому одязі свій ідеальний будиночок.

Однак не варто панікувати! Ваша боротьба із цими шкідниками тільки починається.

Щоб позбутися молі раз і назавжди, не обов'язково бігти по хімічні засоби з магазину. Робочі народні методи допоможуть вам впоратися із цією проблемою без зайвих витрат та шкоди для довкілля.

  1. Кориця: Моль не переносить запахи кориці, чорного перцю та гвоздики. Приготуйте суміш із цих приправ, покладіть у тканинний мішок і повісьте його в місцях, де зазвичай зберігається ваш одяг. Цей ароматний коктейль стане для молі справжнім бар'єром.

  2. Трави: Ароматні трави також допоможуть вам відлякати моль. М'ята, лаванда, герань та інші подібні рослини будуть добрими помічниками у боротьбі з цими комахами. Ви можете використовувати їх як окремо, так і комбінації для посилення ефекту. Наповніть мішечки цими травами або просто розкладіть їх по шафах, і моль обов'язково попрощається з одягом.

  3. Господарське мило: Цей метод боротьби з міллю використовується вже десятиліттями. Просто наріжте шматочки господарського мила і розкладіть їх на місця, де найчастіше виявляється наявність молі. Аромат мила також працюватиме на відлякування молі, а крім того, воно допоможе вам підтримувати чистоту та свіжість у шафі.

Важливо пам'ятати, що чим швидше ви вживете заходів для боротьби з міллю, тим легше буде позбутися цієї проблеми.

Не відкладайте дії на потім, щоб зберегти ваш одяг та уникнути фінансових витрат на його відновлення.

Читайте також: