Вже ні для кого не є секретом, що офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова на кожному кроці бачить погрози для Росії. Ну а якщо ще й заяви світових лідерів про допомогу Україні звучать, то у чиновниці взагалі починається істерика.

Так, напередодні Захарова назвала шаленими заяви Пентагону про пряме зіткнення РФ та НАТО. Саме так офіційний представник Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова прокоментувала заяву шефа Пентагону Ллойда Остіна про можливе зіткнення Росії та НАТО.

"Це пряма загроза Росії чи спроба придумати відмовку для Зеленського? І те, й інше шалено. Зате тепер усі бачать, хто агресор - це Вашингтон", - написала дипломат у своєму Telegram- каналі .

Вся справа в тому, що на слуханнях Комітету збройних сил Палати представників Штатів, які відбулися 29 лютого, глава Пентагону заявив, що Україна дуже гостро потребує військової допомоги Вашингтона. Остін підкреслив, що не можна допустити ситуації у світі, коли одна країна може дозволяти собі перекроювати кордони сусідніх країн та захоплювати їх території.

Глава американського оборонного відомства підкреслив, що якщо російський диктатор Путін досягне успіху, він не зупинить свою агресію і поширить її на інші країни. І тоді Північноатлантичному альянсу доведеться воювати з Росією.

"Він продовжить агресивніші дії в регіоні. А інші лідери по всьому світу, інші автократи будуть дивитись на це, і вони будуть заохочені тим фактом, що це сталося і ми не змогли підтримати демократичну державу", - додав він.

Остін уточнив, що у разі програшу України насамперед під загрозою опиняться країни Балтії.

Читайте також:

Вперше в історії: Лаврову та Захаровій не видали візи до США. Їх не хочуть бачити

Кремль хоче відправити на захоплення України 350 тисяч свіжих окупантів, - аналітики

Путіна підставили з технікою: 40% не на ходу, розікрали запчастини

Відсидів 12 років: у Росії нагородили медаллю "За відвагу" маніяка, якого відправили до України